/content/sps/gb/en/search-results.html

Uczyń bezpieczeństwo pracowników swoim głównym celem

Pomimo, że przemysł motoryzacyjny rozwija się dzięki automatyzacji, połączonym technologiom, sztucznej inteligencji, robotyce i nowym sposobom pracy, nic nie zastąpi pracy ludzkiej. Z tego też względu, dla menedżerów ds. Bezpieczeństwa, tak ważne jest zapewnienie ochrony najważniejszego zasobu - ludzi.

Twoi pracownicy zasługują na najwyższej jakości sprzęt ochrony osobistej (PPE), aby mogli robić to, co robią najlepiej - napędzać działania, które napędzają świat.

 
 

Środki ochrony indywidualnej od stóp do głów dla przemysłu motoryzacyjnego

Tak jak Twoi pracownicy kształtują przyszłość przemysłu motoryzacyjnego, tak samo firma Honeywell angażuje się w tworzenie bezpiecznej przyszłości poprzez projektowanie środków ochrony indywidualnej od stóp do głów, w taki sposób, aby odzwierciedlały dzisiejsze innowacyjne zakłady. 

 
 

Zalecane rozwiązania PPE dla przemysłu motoryzacyjnego

Aby pomóc w zapobieganiu wypadkom w miejscu pracy, Twój zespół powinien być wyposażony w niezawodne, a zarazem wygodne rozwiązania PPE od stóp do głów, które nie będą w niczym przeszkadzać. Sprawdź niektóre z najlepszych rozwiązań, które oferujemy.

Inteligentne wkładki
do uszu SNR 25

Nauszniki pasywne serii Dielectric o różnych konfiguracjach i poziomach tłumienia (SNR)

Spersonalizowane, stylowe okulary
z ośmioma punktami regulacji

Stylowa ochrona przed
uderzeniami

Lekka, trwale miękka półmaska przeznaczona do dłuższego noszenia

PAPR - ochrona dróg oddechowych
przed cząsteczkami

Bezsilikonowe i odporne na przecięcia
rękawice o niskiej zawartości DMF

Rękawice odporne na przecięcia.
Uproszczona ochrona przed przecięciem

Obuwie ochronne inspirowane
butami sportowymi

Poproś o wizytę specjalistę od PPE

Pracownicy przemysłu motoryzacyjnego stają w obliczu wielu zagrożeń, takich jak obsługa ciężkich maszyn, operowanie ostrymi blachami, spawanie metali, montowanie wnętrz i inne. Masz pytania lub potrzebujesz przetestować środki ochrony indywidualnej, aby zrozumieć, czy firma Honeywell odpowiada wymaganiom Twojej firmy? Jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc.